Podporte záchranu vzácnych dokumentov, rodinných fotoalbumov, kníh, fotografií a pohľadníc, záchranu atmosféry trojjazyčného mesta Pozsony/Pressburg/Bratislava. Cieľom OZ Bratislavské rožky – Pozsonyi Kifli Polgári Társulás je pomocou webovej stránky prezentovať ochranu historických a kultúrnych hodnôt mesta, odovzdávanie cenných a zaujímavých informácií a vedomostí ďalším generáciám obyvateľov hlavného mesta. Ak sa Vám páči naša činnosť a chcete nám aj pomôcť v uskutočnení našich ďalších plánov, môžete nás podporiť:

 

01. Dobrovoľníckou prácou

Staňte sa dobrovoľníkom v OZ Bratislavské rožky a podporte našu činnosť v rámci konkrétnych projektov. Informácie o dobrovoľníctve a členstve nájdete tu »

 

02. Darcovstvom

Peňažným darom

 Číslo účtu a kontakt na nás nájdete tu »

Online darom 

nov%C3%BD%20obr%C3%A1zok%20(6)

 

03. Darovaním 2% z Vašich daní 

 Potrebné údaje a tlačivá nájdete tu»

2%20szazalek%20skvegelges

 

04. Darovaním technických prístrojov a predmetov

Aby naše združenie mohlo tvoriť a následne prezentovať kvalitné produkty práce, potrebuje k tomu aj technické zariadenia (zoznam nájdete tu). Tieto predmety nám môžete darovať, za čo Vám budeme vďační!

K rozšíreniu nášho archívu radi prijmeme pohľadnice, fotografie, dokumenty či knihy, súvisiace s Bratislavou. Pokiaľ nám tieto dokumenty nechcete darovať, môžete nám ich iba požičať a my Vám ich po digitalizovaní vrátime.

 

05. Bezplatnou reklamnou plochou na Vašej webstránke alebo v tlačených médiách

Reklamná plocha na Vašej webstránke alebo v tlačených médiách nám pomôže v tom, aby sa informácie o činnosti nášho združenia dostali k čo najväčšiemu počtu čitateľov. Ponúknite nám bezplatne reklamnú plochu alebo nám pomôžte sprostredkovaním.

Sme otvorení ďalšej spolupráci, pokiaľ máte nejaký nápad, napíšte nám na: bratislavskerozky@bratislavskerozky.sk.

Ďakujeme!